Школяр УкраїниМеханіка та механізація виробництва

Механізація — один із головних напрямів сучасного науково-технічного прогресу.

Механіка — наука про машини, мистецтво побудови машин. Це найдавніша наука, яка розширює наші знання про Всесвіт, про тіла, що нас оточують.

Архітектори й інженери, які будують будинки, створюють літаки та космічні кораблі, постійно використовуючи закони механіки. Багато з методів діагностики та терапії, що використовуються в медицині, було розроблено у фізичних лабораторіях. Радіо й телебачення — це результат відкриттів, зроблених фізиками.

Ньютон зумів створити діючу теорію, яка здатна дати правильний опис динаміки фізичних систем майже в усіх звичайних ситуаціях. Але було встановлено, що у випадках із дуже малими відстанями і при дуже великих швидкостях закони Ньютона потребують уточнень.

Механіка становить наукову базу одного з напрямків науково-технічного прогресу: комплексної механізації та автоматизації виробничих процесів у промисловості та сільському господарстві.

Будь-яку деталь механічного пристрою необхідно розрахувати, розібрати всі сили, що діють на неї, коли вона взаємодіє з іншими деталями. Властивості матеріалів, з яких повинні бути виготовлені деталі, також необхідно визначити обчисленням.

 


Фізика 9 клас

Copyright © 2011-2015 Школяр України.
All Rights Reserved.