Школяр УкраїниОсновна проблема, що виникає у підлітків, - це проблема взаємин з батьками. В юнацькому віці дитина позбавляється від дитячої залежності і переходить до відносин, які засновані на взаємній довірі, повазі і відносному, але неухильно росте рівність. У більшості сімей процес проходить болісно, сприймається як зухвала поведінка.

 

Підлітковий вік - вік, якого зі страхом очікують практично всі батьки. Адже саме цей відрізок від 12 до 16 років здавна іменують вибухонебезпечним, ранимим, важким, кризовим, перехідним і навіть доленосним. Період між дитинством і юністю, коли приходить закоханість, але ще ніхто з них не знає що це таке. Коли змінюється фігура, але всі вони соромляться своєї краси, бо не знають добре це чи погано.

 

Здається, що важкий вік у підлітків настає відразу, раптово. Ще вчора діти чіплялися за наш мізинець, ми вели їх до першого класу, а от уже у хлопчиків ламається голос, а дівчатка не відходять від дзеркала і кожен з'явився прищик здається їм причиною всіх нинішніх і прийдешніх нещасть. Їм важко - нашим підростаючим дітям, але важко і нам - їх розгубленим батькам.

 


Copyright © 2011-2015 Школяр України.
All Rights Reserved.