Школяр УкраїниUNIT-1-1.3, Англійська Мова 8 клас, Л.В.Калініна, І.В.Самойлюкевич

Ex. Ill (b), p.23

2. I like to play; 3. I eat ice-cream every day; 4. I visit her every summer; 5. I go to the sports club; 6. he is a very kind and wise; 7. I like swimming; 8. I listen to music every day.

Ex. V, p. 25

b) derision — to decide; hatred — to hate; refusal — to refuse; confusion — to confuse; use — to use; recommendation — to recommend.

c) 1. «Добре, — подумала Ребекка, — треба використати метод логічного прийняття рішення, який завжди рекомендував мій батько». Рахунок вийшов 6 : З проти відвідування занять із танців у понеділок увечері в іюзважальному центрі. 2. Уранці у вівторок усі будуть розмовляти про заняття з танців, а вона почуватиметься зайвою. 3. Якщо вона не піде, у неї не буде нагоди потанцювати з ним. 4. Але якщо вона зробить це, то танцюватиме з ним і наступить йому на ногу. 5. Коли ти була мого віку, ти вчилася танцювати? 6. Добре вміти танцювати. 7. Справді, я люблю танцювати. 8. Раптом вони відчули, що танцюють під повільну пісню, яка звучала на радіо, — щось про туман і Лондон. 9. Я збираюся записатися до танцювального клубу.

d) actually — actual; certainly — certain; suddenly — sudden; awfully — awful.

Ex. VI, p. 27

a) Об'ява

Об'ява може закінчуватися вибаченням за певні незручності. Також часто пропонується альтернативне рішення.

b) We are sorry for causing certain discomfort. You can eat your lunch after the third lesson. Please, excuse us.

14 September 2008

Vira Red. the canteen head officer

 


Анг. 8 клас, Л.В.Калініна

Copyright © 2011-2015 Школяр України.
All Rights Reserved.