Дискретність параметрів зірочок

Дискретність параметрів зірок є властивість розподілу досліджуваних зірок, при якому значення деяких їхніх параметрів виявляються кращими і більш поширеними, ніж інші.

З фізичної точки зору, причиною дискретності параметрів зірок є дискретність, пов'язана з рівняннями стану речовини зірочок і з фазовими переходами в цій речовині. Ця дискретність призводить до розбиття всіх зірок на різні типи, такі як зірки головної послідовності, субкарлики, гіганти, надгіганти, білі карлики і нейтронні зірки. Для зірок головної послідовності важлива також первинна дискретність, що виникає від різних мас, моментів імпульсу і температури газових хмар, з яких формуються зірки.

Ідея дискретності параметрів зірочок узгоджується з теорією нескінченної вкладеності матерії, подобою рівнів матерії і квантування параметрів космічних систем. Це пов'язано з тим, що планетні системи зірок багато в чому подібні атомам, а на атомному рівні матерії дискретні як маси атомів, так й інші їхні параметри, включаючи електричний заряд і магнітний момент. Подібність між атомами та зірками вносить в опис дискретності параметрів зірочок суттєві особливості, що уточнюють наше уявлення про еволюцію космічних об'єктів під дією фундаментальних сил.

 
Copyright © 2011-2015 Школяр України.
All Rights Reserved.