Школяр УкраїниАсоціація «Інформаційні технології України» вчетверте відкриває двері до Літньої школи програмування «CODE Summer: First Step in IT » 2017!
З липня - до серпня учні 7-10 класів мають можливість відвідати уроки, які проводитимуть студенти-волонтери на базі університетів учасників проекту.
Протягом місяця в рамках програми навчання, крім лекційних занять, учні мають змогу поринути в атмосферу роботи програміста, спробувати свої сили у створенні власного проекту, навчитися працювати в команді, розробляючи програми, сайти: концепцію їх дизайну і архітектури, створювати ігри та web-додатки.
Тривалість проекту - 5 тижнів (12 уроків, захист проектів і конференція по завершенню школи та нагородження призерів), час та дати наразі узгоджуються.
*Участь в проекті безкоштовна!
Кількість місць обмежена.
Обов’язкова реєстрація за посиланням.
Проект “CODE Summer: First step in IT” проводиться за підтримки ІТ компаній: EPAM Україна, SoftServe, Miratech, GlobalLogic та інші.
Додаткова інформація - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
тел.: (044) 591-10-24

 

Школа покликана сіяти "розумне, добре і вічне", але разом із знаннями сучасна система навчання вручає дітям і абсолютно непотрібну та важку ношу, яку вони змушені нести по життю. Саме зі школи тягнуться ті комплекси неповноцінності, від яких людина страждає, і які не дають йому просуватися по службовій драбині, стати успішним у професії та в особистому житті. Що це за комплекси і чому вони виникають - давайте розберемося.

 

1. Підліток - вже не дитина, але ще й не дорослий. Ця проміжна позиція доставляє масу неприємностей. Іноді двері в світ дорослих захлопується перед носом самими ж значущими дорослими, з мотивуванням «ти ще занадто малий», «ніс не доріс». Вони, найчастіше батьки, виявляються не готовими до нового статусу дитини в сім'ї та соціумі.

 

Про труднощі першокласників, які не відвідували дитячі садки

Початок навчання в школі - один з найбільш складних і відповідальних моментів в житті малюка. Гармонійно вписатися в дитячий колектив в 6-7 років набагато складніше, ніж в 3-4 роки. У дитячому саду вся увага батьків, вихователів і самих дітей сконцентрована саме на взаєминах з колективом. А в шкільні роки увага перемикається на навчання. Тому крім традиційних проблем, які знайомі батькам практично всіх першокласників, у домашніх дітей виникає ряд специфічних труднощів

 


Copyright © 2011-2015 Школяр України.
All Rights Reserved.