Новини Школяра

Привіт друзі!

На нашому порталі Ви можете знайти Готові домашні завдання за новою програмою. Для цього в верхньому меню сайту підведіть мишкою до пункту ГДЗ, виберіть необхідний клас, і пункт - Нова програма

На даний час вже є гдз з нової програми:

5 клас з Математики

Школа покликана сіяти "розумне, добре і вічне", але разом із знаннями сучасна система навчання вручає дітям і абсолютно непотрібну та важку ношу, яку вони змушені нести по життю. Саме зі школи тягнуться ті комплекси неповноцінності, від яких людина страждає, і які не дають йому просуватися по службовій драбині, стати успішним у професії та в особистому житті. Що це за комплекси і чому вони виникають - давайте розберемося.

Останнє оновлення (Вівторок, 17 листопада 2015, 19:47)

 

Новини Школяра

Привіт друзі!

Ви вже знайомі з нашим сайтом і ми раді знову бачити вас. Кожен раз ви заходите до нас, щоб почерпнути, якісь знання, але окрім науки ви кожен займаєтесь своєю улюбленою справою, хто малює, хто співає, пише вірші, ліпить, шиє і так далі.

Для вас ми вирішили створити нову сторінку «Будинок творчості» де ви могли б поділитись з іншими своїми вміннями. Ми впевнені, що в нас Україна багата на таланти і кожен з вас, його має.

Завітай до «Будинку творчості», розкрий свої можливості.

Copyright © 2011-2015 Школяр України.
All Rights Reserved.