Школяр України

Новини Школяра

Привіт друзі!

На нашому порталі Ви можете знайти Готові домашні завдання за новою програмою. Для цього в верхньому меню сайту підведіть мишкою до пункту ГДЗ, виберіть необхідний клас, і пункт - Нова програма

На даний час вже є гдз з нової програми:

5 клас з МатематикиАсоціація «Інформаційні технології України» вчетверте відкриває двері до Літньої школи програмування «CODE Summer: First Step in IT » 2017!
З липня - до серпня учні 7-10 класів мають можливість відвідати уроки, які проводитимуть студенти-волонтери на базі університетів учасників проекту.
Протягом місяця в рамках програми навчання, крім лекційних занять, учні мають змогу поринути в атмосферу роботи програміста, спробувати свої сили у створенні власного проекту, навчитися працювати в команді, розробляючи програми, сайти: концепцію їх дизайну і архітектури, створювати ігри та web-додатки.
Тривалість проекту - 5 тижнів (12 уроків, захист проектів і конференція по завершенню школи та нагородження призерів), час та дати наразі узгоджуються.
*Участь в проекті безкоштовна!
Кількість місць обмежена.
Обов’язкова реєстрація за посиланням.
Проект “CODE Summer: First step in IT” проводиться за підтримки ІТ компаній: EPAM Україна, SoftServe, Miratech, GlobalLogic та інші.
Додаткова інформація - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
тел.: (044) 591-10-24

 


Новини Школяра

Привіт друзі!

Ви вже знайомі з нашим сайтом і ми раді знову бачити вас. Кожен раз ви заходите до нас, щоб почерпнути, якісь знання, але окрім науки ви кожен займаєтесь своєю улюбленою справою, хто малює, хто співає, пише вірші, ліпить, шиє і так далі.

Для вас ми вирішили створити нову сторінку «Будинок творчості» де ви могли б поділитись з іншими своїми вміннями. Ми впевнені, що в нас Україна багата на таланти і кожен з вас, його має.

Завітай до «Будинку творчості», розкрий свої можливості.

Copyright © 2011-2015 Школяр України.
All Rights Reserved.